olej, plátno, restaurováno | 70 x 46 cm | sign. Vobecký 1925 | rámováno
STARTING PRICE: 10 000 CZK
SOLD FOR: 10 000 CZK
EXHIBITION
7.1.-7.2. 2026, 11am-6pm
Nova sin Gallery, Prague
YOU ARE ALL COURTESY INVITED !!
EXHIBITION
7.1.-7.2. 2026, 11am-6pm
Nova sin Gallery, Prague
Foto: 037, J. Černický, 87 100 CZK
Foto: 029, K. Kintera, 10 400 CZK
Foto: 040, K. Kintera, 84 500 CZK
Foto: 005, J. Jira, 84 500 CZK
Foto: 013, D. Toth, 78 000 CZK
Foto: 006, A. Vesely, 29 000 CZK
ONLINE
Sunday 14 December 2025
at 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERY
Vorsilska 3, Prague 1
9.12. - 14.12. 2025
10 am - 6 pm
olej, plátno, restaurováno | 70 x 46 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
olej, sololit | 70 x 54 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 25 000 CZK
olej, papír, poškozeno | 45 x 40 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 7 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 74 x 96 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
SOLD FOR: 38 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 84 x 64 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 36 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 72 x 60,5 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej, plátno | 90 x 70 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 25 000 CZK
olej, plátno | 75 x 92 cm
STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 2 100 CZK
olej, plátno | 75 x 60 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej, plátno | 60 x 80 cm
STARTING PRICE: 30 000 Kč
SOLD FOR: 30 000 CZK
olej, plátno, písek | 55 x 76 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
pastel, papír | 59 x 42 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
olej, sololit | 54 x 69 cm
STARTING PRICE: 35 000 Kč
SOLD FOR: 35 000 CZK
olej, plátno | 70 x 60 cm
STARTING PRICE: 20 000 Kč
SOLD FOR: 20 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 68 x 44 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej, plátno | 38 x 61,5 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 45 x 35 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
olej, plátno | 62,5 x 54,5 cm
STARTING PRICE: 20 000 Kč
SOLD FOR: 26 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 70 x 45,5 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej, plátno | 66 x 50 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
olej, plátno | 55 x 46 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
olej, karton | 50 x 66 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 6 500 CZK
olej, plátno | 45 x 37 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
akvarel, pastel, papír | 27 x 20 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 3 000 CZK
olej, plátno | 74 x 92 cm
STARTING PRICE: 25 000 Kč
SOLD FOR: 25 000 CZK
olej, plátno | 43,5 x 30 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 55 x 69,5 cm
STARTING PRICE: 30 000 Kč
SOLD FOR: 30 000 CZK
olej, karton | 31 x 43 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 45,5 x 35 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
olej, karton | 43 x 34 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
olej, plátno, restaurováno | 46 x 37,5 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
pastel, papír | 43 x 59 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
olej, karton, oboustranné | 65,7 x 50 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
olej, plátno | 38,5 x 30 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
olej, karton, poškozeno | 28,5 x 26,7 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 3 000 CZK
olej, plátno, poškozeno | 38,5 x 29,5 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
SOLD FOR: 6 000 CZK
olej, plátno | 45 x 51,5 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 5 000 CZK
olej, plátno, oboustranné, restaurováno | 58 x 49 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
olej, plátno, poškozeno | 19 x 27,5 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 3 000 CZK
olej, plátno, mírně poškozeno | 37,7 x 47 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 4 000 CZK
olej, plátno | 34,5 x 30,5 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
olej, karton, adjustováno na kartonu, restaurováno | 21 x 38,5 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016
017
018
019
020
021
022
023
024
025
026
027
028
029
030
031
032
033
034
035
036
037
038
039
040
041
042