>x
Akt
001

František Vobecký (1902 - 1991)

Akt, 1925

olej, plátno, restaurováno | 70 x 46 cm | sign. Vobecký 1925 | rámováno

STARTING PRICE: 10 000 CZK
SOLD FOR: 10 000 CZK