Akt
015

František Vobecký (1902 - 1991)

Akt, kolem roku 1925

olej, plátno, restaurováno | 68 x 44 cm | sign. Vobecký | rámováno

STARTING PRICE: 15 000 CZK
SOLD FOR: 15 000 CZK