<x
Kytice v bílém džbánu
020

František Vobecký (1902 - 1991)

Kytice v bílém džbánu, nedatováno

olej, plátno | 66 x 50 cm | rámováno

STARTING PRICE: 15 000 CZK
SOLD FOR: 15 000 CZK