Partneři
047

Michael Rittstein (1949)

Partneři, 1981

litografie, poškozeno | 29,5 x 42 cm | sign. M. Rittstein 81 | 19/70

STARTING PRICE: 100 CZK
SOLD FOR: 1 500 CZK

GERMAN PRIVATE COLLECTION