autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 22,5 cm | sign. Sladká, ateliér autorky
STARTING PRICE: 900 CZK
EXHIBITION
7.1.-7.2. 2026, 11am-6pm
Nova sin Gallery, Prague
YOU ARE ALL COURTESY INVITED !!
EXHIBITION
7.1.-7.2. 2026, 11am-6pm
Nova sin Gallery, Prague
Foto: 037, J. Černický, 87 100 CZK
Foto: 029, K. Kintera, 10 400 CZK
Foto: 040, K. Kintera, 84 500 CZK
Foto: 005, J. Jira, 84 500 CZK
Foto: 013, D. Toth, 78 000 CZK
Foto: 006, A. Vesely, 29 000 CZK
ONLINE ONLY
Sunday 16th June 2024
at 4 pm sharp
Vorsilska 3, Prague 1
10 am - 6 pm
porcelán, motivy významných německých staveb | v. 29,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
glazovaná keramika s geometrickým lomeným ornamentem, perleťový efekt, černá aplikace a lemování, milimetrový oťuk na horním okraji, centimetrový na podstavě, opravitelné | v. 21 cm, p. 31 cm
STARTING PRICE: 9 000 Kč
SOLD FOR: 9 000 CZK
autorská práce, glazovaný porcelán s plastickými nálepy a zlacením na glazuře | v. 17 cm
STARTING PRICE: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 8 cm - 2,2 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
autorská práce, porcelán s dekorem tvořeným glazurou a zlacením na glazuře | v. 17,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 9 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán s plastickým dekorem a zlacením na glazuře | 7 x 17 cm a 12, 5 x 12,5 cm
STARTING PRICE: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 6,5 x 8 cm; 6 x 8 cm; p. 9,5 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 22,5 cm
STARTING PRICE: 900 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 6,5 x 9,5 cm; 3 x 9,3 cm; 11,5 x 13,5 cm; p. 15,5 cm
STARTING PRICE: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 9,5 x 15 cm
STARTING PRICE: 400 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 13,7 x 20 cm a 16,5 x 17,5 cm
STARTING PRICE: 800 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 12 x 8 cm a v. 15,5 cm
STARTING PRICE: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 27,3 cm
STARTING PRICE: 700 Kč
autorská práce, porcelán s dekorem tvořeným glazurou a zlacením na glazuře | 7,5 x 9 cm
STARTING PRICE: 200 Kč
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116