SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
airbrush na dvojitém skle | 209 x 96 cm
STARTING PRICE: 50 000 Kč
SOLD FOR: 68 000 CZK
airbrush na sololitu | 209 x 96 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 23 000 CZK
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 32 000 CZK
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 26 000 CZK
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 34 000 CZK
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 17 000 CZK
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 32 000 CZK
STARTING PRICE: 10 000 Kč
SOLD FOR: 36 000 CZK
STARTING PRICE: 50 000 Kč
SOLD FOR: 50 000 CZK