serigrafie | 49 x 24 cm | sign. Jan Kubíček 1988/2007 | 20/23 | rámováno
STARTING PRICE: 8 000 CZK
SOLD FOR: 8 000 CZK
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
Click for Registration and Bidding ❤️
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE
Sunday 29 March 2020
from 3 p.m.
NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
24.3. - 29.3. 2020
10 am - 7 pm
monotyp | 34,7 x 25 cm
STARTING PRICE: 11 000 Kč
SOLD FOR: 12 000 CZK
monotyp | 37,6 x 18,6 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
SOLD FOR: 7 000 CZK
monotyp | 40 x 15 cm | 43893
STARTING PRICE: 6 000 Kč
monotyp | 38,3 x 30 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
monotyp | 31,7 x 27,5 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
serigrafie | 60 x 60 cm | 68/100
STARTING PRICE: 15 000 Kč
serigrafie | 40 x 40 cm | 27/30
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 CZK
serigrafie | 34,6 x 17,5 cm | 49/50
STARTING PRICE: 3 000 Kč
SOLD FOR: 3 200 CZK
serigrafie | 28 x 14,2 cm | 68/80
STARTING PRICE: 1 000 Kč
SOLD FOR: 2 200 CZK
serigrafie | 54,5 x 38 cm | 91/110
STARTING PRICE: 8 000 Kč
serigrafie | 52 x 26 cm | 41/41
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 10 000 CZK
serigrafie | 49 x 24 cm | 20/23
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
serigrafie | 52,5 x 26,5 cm | 5/44
STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 CZK
023
024
025
026
027
028
029
030
031
032
033
034
035
036
037