SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
Vorsilska 3, Prague 1
6.6. - 18.6. 2023
11 am - 6 pm
kombinovaná technika na plátně | 130 x 200 cm
002
kombinovaná technika na plátně | 166 x 90 cm
003
kombinovaná technika na plátně | 110 x 110 cm
kombinovaná technika na plátně | 100 x 120 cm
005
kombinovaná technika na plátně | 59 x 86 cm
006
kombinovaná technika na plátně | 60 x 46 cm
kombinovaná technika na plátně | 150 x 100 cm
008
kombinovaná technika na plátně | 69 x 110 cm
009
kombinovaná technika na plátně | 141 x 100 cm
kombinovaná technika na plátně | 132 x 56 cm
011
kombinovaná technika na plátně a desce | 155 x 120 cm
012
kombinovaná technika na plátně | 190 x 170 cm
014
objekt, koberec, dřevo, kov | 65 x 150 x 210 cm
015
kombinovaná technika na plátně | 100 x 86 cm
kombinovaná technika na plátně | 45 x 100 cm
017
018
kombinovaná technika na plátně | 45 x 122 cm
kombinovaná technika na plátně | 68 x 73 cm
020
kombinovaná technika na plátně | 180 x 160 cm
021
kombinovaná technika na plátně | 68 x 170 cm