ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
Click for Registration and Bidding ❤️
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
ONLINE AUCTION
15 February 2026 at 6pm sharp
sobota 20. listopadu 2021
od 14.00 hodin
Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec
Petr Dušák, ředitel nadace
akvarel a pastel na papíře | 50 x 70 cm
STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 4 600 CZK
litografie | 28 x 44 cm
STARTING PRICE: 2 500 Kč
litografie | 38 x 53 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
248
273
274