CONDITION REPORT TEXT
ONLINESaturday 18 August 2021from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERYVoršilská 3, Prague 112.4. - 18.4. 2021 10 am - 6 pm
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 15,3 x 15,3 cm | 29/40
STARTING PRICE: 100 Kč SOLD FOR: 210 CZK
litografie | 18,5 x 13,1 cm | 17/40
STARTING PRICE: 100 Kč SOLD FOR: 160 CZK
The specified limit is binding!