CONDITION REPORT TEXT
ONLINESaturday 18 August 2021from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERYVoršilská 3, Prague 112.4. - 18.4. 2021 10 am - 6 pm
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 48,7 x 65,6 cm | 31/50
STARTING PRICE: 900 Kč SOLD FOR: 900 CZK
litografie | 24 x 19 cm | 25/50
STARTING PRICE: 500 Kč SOLD FOR: 500 CZK
The specified limit is binding!