CONDITION REPORT TEXT
ONLINESaturday 18 August 2021from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERYVoršilská 3, Prague 112.4. - 18.4. 2021 10 am - 6 pm
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 49 x 33,2 cm | 48/55
STARTING PRICE: 300 Kč
The specified limit is binding!