CONDITION REPORT TEXT
ONLINE AUCTIONSunday 3st August 2025 at 7 p.m. sharp
PRAGUE AUCTIONSVorsilska 3, Prague 128.7. - 1.8.202510 am - 6 pm
LUKÁŠ RYBKA+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 26,5 x 38 cm | 89/100
STARTING PRICE: 700 Kč
The specified limit is binding!