CONDITION REPORT TEXT
ONLINE AUCTIONSunday 3st August 2025 at 7 p.m. sharp
PRAGUE AUCTIONSVorsilska 3, Prague 128.7. - 1.8.202510 am - 6 pm
LUKÁŠ RYBKA+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 26,5 x 16,3 cm | 43/50
STARTING PRICE: 100 Kč
litografie | 20,2 x 16 cm | 7/25
The specified limit is binding!