PROGRAM
27.4. | 7 pm ART & DECORATION
28.4. | 7 pm PRIVATE COLLECTION
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 AT 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE
neděle 17. března 2019
od 17.00 hodin
12.3. - 17.3. 2019
olej na papíře | 17,5 x 21,2 cm | č. soupisu 3852
STARTING PRICE: 19 000 Kč
SOLD FOR: 19 000 CZK
akvarel a tuš na papíře | 25,4 x 45,6 cm | č. soupisu 4232
STARTING PRICE: 38 000 Kč
SOLD FOR: 45 000 CZK
olej na papíře | 20,8 x 41,7 cm | č. soupisu 8097
STARTING PRICE: 34 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš, tužka a koláž na papíře | 26,7 x 42,5 cm | č. soupisu 4175
STARTING PRICE: 40 000 Kč
026akvarel, kvaš a tuš na papíře | 23 x 19,3 cm | č. soupisu 4268
STARTING PRICE: 24 000 Kč
030kombinovaná technika na papíře | 31,4 x 48,7 cm | č. soupisu 200
STARTING PRICE: 28 000 Kč
olej na papíře | 60,5 x 42,2 cm | č. soupisu 4156
STARTING PRICE: 39 000 Kč
033olej na papíře | 71,8 x 49,2 cm | č. soupisu 4151
STARTING PRICE: 37 000 Kč
SOLD FOR: 37 000 CZK
olej na papíře | 30,6 x 43,3 cm | č. soupisu 3979
STARTING PRICE: 33 000 Kč