ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 AT 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
ONLINE AUCTION
28.4. 2024 FROM 7 PM SHARP
Bidding after registration
Voršilská 3, Prague 1
11.1. - 30.1. 2022
11.00 h - 18.00 h
kombinovaná technika, plátno | 90 x 120 cm
002
kombinovaná technika, plátno | 135 x 115 cm
003
kombinovaná technika, plátno | 100 x 90 cm
olej, plátno | 115 x 135 cm
005
kombinovaná technika, plátno | 115 x 135 cm
006
kombinovaná technika, plátno | 120 x 117 cm
olej, plátno | 111 x 120 cm
008
kombinovaná technika, plátno | 116 x 135 cm
009
kombinovaná technika, plátno | 116 x 101 cm
011
kombinovaná technika, plátno | 105 x 105 cm
012
kombinovaná technika, plátno | 110 x 95 cm
014
015
kombinovaná technika, plátno | 105 x 106 cm
017
olej, plátno | 105 x 106 cm
018
olej, plátno | 115 x 120 cm
olej, plátno | 105 x 106 cm
020
olej, plátno | 105 x 105 cm
021
tuš, tužka, kvaš, papír | 74 x 62 cm
tuš, tužka, papír | 77 x 62 cm
023
024
tuš, kvaš, papír | 54 x 48 cm