If you would like to buy any unsold lots, please do not hesitate and contact us.
JETELOVÁ Magdalena, 150 000 CZK
KOLAR Jiri, 56 250 CZK
ANDERLE Jiří, 187 500 CZK
KOBLASA Jan, 150 000 CZK
PÍSAŘÍK Petr, 26 250 CZK
HÁLA Jan, 500 000 CZK
SOUKUP Vít, 43 750 CZK
MANSFELDOVA Eva, 41 250 CZK
NIKL Petr, 106 250 CZK
ŠVANKMAJER Jiří, 97 500 CZK
BLABOLILOVÁ Marie, 23 750 CZK
Voršilská 3, Prague 1
11.1. - 30.1. 2022
11.00 h - 18.00 h
kombinovaná technika, plátno | 90 x 120 cm
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 135 x 115 cm
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 100 x 90 cm
Ask for price
olej, plátno | 115 x 135 cm
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 115 x 135 cm
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 120 x 117 cm
Ask for price
olej, plátno | 111 x 120 cm
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 116 x 135 cm
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 116 x 101 cm
Ask for price
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 105 x 105 cm
Ask for price
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 110 x 95 cm
Ask for price
Ask for price
kombinovaná technika, plátno | 105 x 106 cm
Ask for price
Ask for price
olej, plátno | 105 x 106 cm
Ask for price
olej, plátno | 115 x 120 cm
Ask for price
olej, plátno | 105 x 106 cm
Ask for price
olej, plátno | 105 x 105 cm
Ask for price
tuš, tužka, kvaš, papír | 74 x 62 cm
Ask for price
tuš, tužka, papír | 77 x 62 cm
Ask for price
Ask for price
tuš, kvaš, papír | 54 x 48 cm
Ask for price