CONDITION REPORT TEXT
ONLINESunday 14 February 2021from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERYVoršilská 3, Prague 18.2. - 14.2. 2021 10 am - 6 pm
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 60,3 x 44,2 cm | 12/100
STARTING PRICE: 1 900 Kč SOLD FOR: 1 900 CZK
litografie | 63,5 x 40,5 cm | 20/90
STARTING PRICE: 1 500 Kč SOLD FOR: 2 000 CZK
The specified limit is binding!