ONLINE
Sunday 14 February 2021
from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
8.2. - 14.2. 2021
10 am - 6 pm
litografie | 39,7 x 26 cm | 4/15
STARTING PRICE: 19 000 Kč
akvarel na papíře | 31,6 x 44,2 cm
STARTING PRICE: 1 900 Kč
SOLD FOR: 2 900 CZK
lept | 16,4 x 32,5 cm
STARTING PRICE: 6 000 Kč
003
050
115