CONDITION REPORT TEXT
ONLINESunday 14 February 2021from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERYVoršilská 3, Prague 18.2. - 14.2. 2021 10 am - 6 pm
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 21,8 x 15,1 cm
STARTING PRICE: 2 500 Kč
The specified limit is binding!