CONDITION REPORT TEXT
ONLINESunday 14 February 2021from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERYVoršilská 3, Prague 18.2. - 14.2. 2021 10 am - 6 pm
Lukáš Rybka+420 724 035 347lukas.rybka@pragueauctions.com
litografie | 37,5 x 52 cm | 65/100
STARTING PRICE: 700 Kč
serigrafie | 54 x 74 cm | 20/77
STARTING PRICE: 1 500 Kč
serigrafie | 45 x 65 cm | 35/77
serigrafie | 47,5 x 67,5 cm | 11/77
STARTING PRICE: 1 500 Kč SOLD FOR: 3 100 CZK
The specified limit is binding!