ONLINE
Sunday 14 February 2021
from 6 p.m. sharp
NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
8.2. - 14.2. 2021
10 am - 6 pm
akvarel, voskovky a tužka na papíře | 14 x 21,5 cm
STARTING PRICE: 500 Kč
SOLD FOR: 600 CZK
litografie | 45,5 x 30 cm | 86/100
STARTING PRICE: 700 Kč
SOLD FOR: 950 CZK
litografie | 69,5 x 50 cm | 18/90
STARTING PRICE: 1 900 Kč
SOLD FOR: 1 900 CZK
091
220
242