CONDITION REPORT TEXT
INTERNETOVÁSunday 19 August 2024 od 19 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 112. 8. - 16. 8. 202410.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
litografie | 59,8 x 44,1 cm | 58/80
STARTING PRICE: 400 Kč SOLD FOR: 1 300 CZK
The specified limit is binding!