CONDITION REPORT TEXT
INTERNETOVÁSunday 19 August 2024 od 19 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 112. 8. - 16. 8. 202410.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
litografie, mírně poškozeno | 43,1 x 32,2 cm | 51/100
STARTING PRICE: 300 Kč
The specified limit is binding!