CONDITION REPORT TEXT
INTERNETOVÁSunday 19 August 2024 od 19 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 112. 8. - 16. 8. 202410.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
litografie | 28 x 35,5 cm | 25/65
STARTING PRICE: 400 Kč
litografie | 37,5 x 54 cm | 56/70
STARTING PRICE: 700 Kč SOLD FOR: 1 300 CZK
The specified limit is binding!