Sunday 19 August 2024
12. 8. - 16. 8. 2024
litografie | 27 x 44 cm | 65/100
STARTING PRICE: 500 Kč
dřevoryt | 24 x 17 cm | 6/42
STARTING PRICE: 300 Kč
SOLD FOR: 300 CZK
akvarel, tuš a inkoust na papíře | 45 x 29 cm
STARTING PRICE: 5 000 Kč
112
194
246