CONDITION REPORT TEXT
INTERNETOVÁSunday 19 August 2024 od 19 h
NOVÁ SÍŇVoršilská 3, Praha 112. 8. - 16. 8. 202410.00 h - 18.00 h
ONDŘEJ SÝKORA+420 603 770 945info@pragueauctions.com
tužka na papíře, mířně poškozeno | 88,5 x 62,5 cm
STARTING PRICE: 3 000 Kč
litografie | 65,5 x 49,5 cm | 12/49
STARTING PRICE: 1 500 Kč SOLD FOR: 1 500 CZK
The specified limit is binding!