PRAGUEAUCTIONS

Internetová aukce

8. 2. 2026 OD 18.00 h

VÁMI VYDRAŽENÉ POLOŽKY
CELKEM: 0 Kč

ZE SOUKROMÝCH SBÍREK začne 8.2. v 18 h. Pro aktivní účast a zadávání limitů je nutné být registrovánpřihlášen a mít odeslanou žádost o Aktivaci on-line aukce

PRIVATE COLLECTION auction is starting 8.2. at 6 pm sharp. If you want to set up a written bid, you need to be registered (logged in) as well as authorized for the particular auction by sending us Online bidding activation

Aukce začne za 244:28:56

Zbývající čas dražby položky:

Následující položky

001 Vlastimil Rada
Krajina před bouří, 1918, olej, deska, 47,5 x 62,3 cm
002 Autor nezařazen
Cesta lesem, nedatováno, olej, překližka, 58 x 40 cm
003 Schlesinger
Kde jsou?, 1929, olej, deska, 25,2 x 34,1 cm
004 Endre Nemes
V ateliéru, 1942, olej, deska, 30,5 x 37,5 cm
005 Miroslav Tichý
V nových šatičkách, 1948, olej, deska, 46 x 28,5 cm
006 J. Šustr
Bárky, 1950, olej, malířská lepenka, 35 x 48 cm
007 Alois Moravec
Návrat, nedatováno, olej, plátno, 61 x 46,5 cm
008 Jan Slavíček
Zátiší, nedatováno, olej, deska, 23,5 x 33 cm
009 Bohumil Hradečný
Starý mlýn, nedatováno, olej, plátno, 50 x 61 cm
010 Libor Wagner
Zátiší, 1957, olej, deska, 79 x 55 cm
011 Miroslav Houra
Cesta ze Světce, 1962, olej, plátno, 65 x 75 cm
012 Jaroslav Blažek
Spolu, 1966, olej, deska, 65,5 x 49,5 cm
013 František Dostál
Pupkáč, Z cyklu Letní lidé, 1968, pigment print, fotoplátno, 60 x 90 cm
014 Andrej Bělocvětov
Žena, nedatováno, olej, karton, 41 x 31 cm
015 Jaroslav Blažek
Rodina, 1969, olej, deska, 50 x 34 cm
016 Ota Janeček
Žlutá buňka, 1969, olej, plátno, 19 x 20 cm
017 Jan Kodet
Milenci, nedatováno, sádra, patinováno, v. 23 cm
018 Alois Moravec
Polní kytky, 1973, olej, sololit, 50 x 34 cm
019 Jana Cibulková
Rozprava, 1974, olej, plátno, 90 x 70 cm
020 Rudolf Kundera
Kytice, nedatováno, olej, lepenka, 49 x 39 cm
021 Miroslav Houra
Cesty, 80. léta, olej, karton, 48,5 x 68 cm
022 Dezider Tóth
Bez názvu, 1976, akryl, plátno, deska, 41,7 x 36,7 cm
023 Josef Hampl
Bez názvu, 1977, tiskařské barvy, plátno, 60 x 60 cm
024 Josef Tockstein
Dívka, nedatováno, olej, sololit, oboustranné, 28,5 x 24,5 cm
025 Karel Prášek
Bez názvu, 1981, akryl, plátno, 82 x 60 cm
026 Jana Budíková
Studium pádu věcí, 1982, olej, akryl, lepenka, 50 x 67 cm
027 Radek Brož
Fatamorgána, 1986, akryl, plátno, 86 x 60,5 cm
028 Ota Janeček
Červená krajina, 1987, olej, sololit, 20 x 27 cm
029 Josef Tockstein
Abstrakce, nedatováno, kombinovaná technika, sololit, obousranné, 59 x 49 cm
030 Oldřich Šimáček
Zamyšlený chlapec, 1987, olej, plátno, 38 x 37 cm
031 Václav Benedikt
Kompozice, 1989, olej, plátno, 46 x 36 cm
032 Ondřej Kohout
Kladení květin, 1989, olej, plátno, poškozeno, 140 x 140 cm
033 Eduard Řepka
Ve víru, nedatováno, cín, v. 16,5 cm; v. 19,3 cm
034 Jan Koblasa
Jezdec apokalypsy, 90. léta, polychromované dřevo, v. 37 cm
035 Karel Maleček
Pokání kulhá, 1990, olej, sololit, 48 x 33 cm
036 Vladimír Suchý
Dvě dívky, nedatováno, olej, plátno, 183 x 98 cm
037 Jiří Mědílek
Krajina, 1991, olej, sololit, 30 x 36 cm
038 Rudolf Němec
Otevřené formy, 1993, akryl, plátno, 80 x 60 cm
039 Daniel Pešta
Sen noci svatojánské, 1993, olej, plátno, 145 x 110 cm
040 Jiří Karmazín
Hostina, 1994, olej, sololit, 120 x 250 cm
041 Eva Prokopcová
Vlna, 1995, olej, plátno, 78,5 x 59 cm
042 Karel Balcar
Samotář, 1996, olej, karton, 40 x 35 cm
043 Ivana Markvartová
Poledne, 1996, olej, deska, 50 x 70 cm
044 Jan Vančura
Opera, 1996, akryl, karton, 27 x 42,5 cm
045 Marta Kolářová
Stará vápenka, nedatováno, kombinovaná technika, lepenka, 10 x 12 cm
046 Veronika Gabčová
Kvítí, 1997, olej, plátno, 150 x 200 cm
047 Jan Koblasa
Krajina, 1997, olej, papír, deska, 41,5 x 28,7 cm
048 Jan Paul
Hlava, 1998, akryl, deska, 37 x 29 cm
049 Rudolf Hocke
Břemeno, nedatováno, olej, karton, 40 x 32 cm
050 Jan Paul
Hlava I., 1998, akryl, deska, 20 x 50 cm
051 Jan Koblasa
Horizont, 1999, olej, papír, deska, 42 x 59 cm
052 Pavel Mühlbauer
Krajina, 1999, olej, plátno, sololit, 57 x 37 cm
053 Jan Chovanec
Auta v dešti, 2001, olej, deska, 155 x 122 cm
054 Marie Blabolilová
Pohovka a polštáře, 2002, olej, plátno, 67 x 84 cm
055 František Matoušek
Loďka, 2002, akryl, vypárávaná jeansovina, 15 x 75 cm
056 Lenka Vilhelmová
Hlava a labyrint, 2002, akryl, plátno, 55 x 65 cm
057 Miloš Englberth
Sova, 2003, olej, plátno, 90 x 70 cm
058 Petr Pastrňák
Les, 2003, akryl, plátno, 70 x 55 cm
059 Václav Sika
Opadávání, 2003, akryl, plátno, 70 x 60 cm
060 David Adamec
Matehuala, 2004, akryl, plátno, 45 x 75 cm
061 Michal Segert
Mlází, 2004, olej, plátno, 25 x 30 cm
062 Dan Trantina
Akt, 2004, olej, papír, 62 x 47 cm
063 Maria Varvodičová
Buddha, 2004, akryl, plátno, 45 x 45 cm
064 Lukáš Miffek
Nový kvartýr, 2005, akryl, plátno, mírně poškozeno, 190 x 140 cm
065 Petr Písařík
Bez názvu, 2005, akryl, plátno, 160,5 x 24,3 cm
066 Dalibor David
Na barevném gauči, 2006, akryl, plátno, 55 x 55 cm
067 Ivan Komárek
Za plotem, 2006, akrylový tmel, plátno, 55 x 75 cm
068 Jakub Švéda
Setkání, 2006, akryl, plátno, 63 x 48 cm
069 Antonín Kroča
Akt, 2007, olej, sololit, 81 x 63 m
070 Petr Malina
Luc, 2007, olej, plátno, 60 x 50 cm
071 Rastislav Naďo
Strait of Magellan, 2007, kombinovaná technika, karton, 70 x 97 cm
072 Jiří Volf
Hadí žena, nedatováno, pálená hlína, 26 x 20 x 24 cm
073 Rastislav Naďo
Genocide, 2007, kombinovaná technika, karton, 70 x 97 cm
074 Tomáš Němec
Letovice, 2007, olej, plátno, 70 x 100 cm
075 Nikola Nováková
Bludička, 2008, olej, plátno, 95 x 95 cm
076 Michal Singer
Eva, 2008, akryl, plátno, 65 x 80 cm
077 David Bartoň
Sad, 2009, akryl, deska, 45 x 42 cm
078 Václav Benedikt
Uzavřené tvary, 2010, olej, plátno, 30 x 40 cm
079 Daniel Krejbich
Global Warming, 2010, kombinovaná technika, deska, 177 x 106 cm
080 Jaroslav Kříž
Krajina s vesnicí, 2010, akryl, plátno, 56 x 60 cm
081 Zuzana Ondroušková
Z cyklu Hasiči, 2010, tuš, plátno, 40 x 35 cm
082 Hana Purkrábková
Zahleděnec, 2010, kamenina, v. 41 cm
083 Marie Blabolilová
Les, 2011, akryl, linoleum, sololit, 20 x 26 cm
084 Ivan Komárek
Tři ženy, 2011, akryl, plátno, 24 x 30 cm
085 Jana Budíková
Zimní, 2012, olej, akryl, sololit, 73 x 55 cm
086 Miloš Englberth
Křivé zrcadlo, Vermeer, 2012, olej, plátno, 75 x 60 cm
087 František Matoušek
Krajina, Jimramov, 2012, akryl, vypárávaná jeansovina, 80 x 82 cm
088 Aleš Novák
Bez názvu, 2012, akryl, plátno, 55 x 75 cm
089 Jiří Pošva
Golfistka, nedatováno, keramika, v. 59 cm
090 Aleš Novák
Bez názvu, 2013, akryl, plátno, 65 x 80 cm
091 Ivan Bukovský
Vzpomínka, 2014, kombinovaná technika, deska, mírně poškozeno, 100 x 69,5 cm
092 Vojtěch Tupý
Bez názvu, 2014 - 2015, akryl, plátno, 200 x 110 cm
093 Filip Černý
Průhled, 2014, akryl, plátno, 55 x 60 cm
094 Vojtěch Tupý
Bez názvu, 2014 - 2015, akryl, plátno, 200 x 65 cm
095 Karel Sládek
Cirgusštern, 2014, akryl, plátno, 90 x 66 cm
096 Marie Vránová
Rytmus šišky, 2014, akryl, plátno, 40 x 35 cm
097 David Bartoň
Pruhované pole, 2015, olej, plátno, deska, 56 x 59,5 cm
098 Karel Bartáček
Euforie, 2016, epoxid, v. 43 cm
099 Dominik Běhal
Pokoj, 2016, kombinovaná technika, deska, 25 x 33 cm
100 Karel Sládek
Čekání na prince, 2016, akryl, plátno, 66 x 58 cm
101 Jan Miko
NYC - 79 Street Station, 2017, olej, plátno, 125 x 110 cm
102 Pavel Mühlbauer
Cesta II., 2017, olej, email, plátno, 70 x 55 cm
103 Alena Anderlová
Velryby, 2018, akryl, olej, plátno, 30 x 30 cm
104 M. Carlos
Replika obrazu Pablo Picasso, Guernica, 2018, kombinovaná technika, plátno, 120 x 300 cm
105 Jiří Černický
Všudepřítomná, 2018, akryl, koláž, plátno, 60 x 40 cm
106 František Hodonský
Protější břeh, 2018, olej, sololit, 69,5 x 50 cm
107 Svatopluk Klimeš
V Ladožském jezeře, 2018, akryl, papír, překližka, páleno bengálským ohněm, 110 x 70 cm
108 Jan Rapin
Zahalená kráska, nedatováno, olej, plátno, 80 x 60 cm
109 Svatopluk Klimeš
Ptáci krouží, 2018, kombinovaná technika, papír, překližka, páleno bengálským ohněm, 30 x 40 cm
110 Petr Kožíšek
Motýl, 2018, akryl, tempera, email, plátno, 60 x 50 cm
111 Marek Nenutil Openmindz360
Space Age, 2018, olej, plátno, 80 x 70 cm
112 Jan Heres
Na procházce, 2019, olej, plátno, 120 x 100 cm
113 Krištof Kintera
I feel useless, 2019, asambláž, 103 x 73 x 8 cm
114 František Hodonský
Mokřady, 2019, olej, sololit, 47 x 63 cm
115 Ivan Komárek
Zárodky, 2019, akryl, plátno, 100 x 150 cm
116 Petr Nikl
Motýl, 2019, pigment, líh, papír, plátno, 50 x 50 cm
117 Václav Švankmajer
Centrální sklad kuriozit a řeka krve, 2019, olej, sololit, 65 x 100 cm
118 Svatopluk Klimeš
Souboj, 2020, kombinovaná technika, plátno, páleno bengálským ohněm, 40 x 30 cm
119 David Kolovratník
Karty, 2020, olej, plátno, 40 x 30 cm
120 Václav Vohlídal
Hlava I., 2020, kombinovaná technika, sololit, 70 x 49 cm
121 Jan Vytiska
Love, 2020, akryl, plátno, 85 x 80 cm
122 František Hodonský
Protější břeh, 2021, olej, plátno, 30 x 40 cm
123 Marek Nenutil Openmindz360
Lost Found and continued, 2021, olej, plátno, 90 x 80 cm
124 Jan Synek
Ohrožení světa, 2021, olej, plátno, 48 x 65 cm
125 Dalibor David
Postava, 2022, olej, plátno, 100 x 65 cm
126 Elzbieta Grosseová
Běžci, 2022, kombinovaná technika, plátno, 80 x 80 cm
127 Václav Vohlídal
Čtyři koule, 2022, akryl, plátno, 70 x 100 cm
128 Barbora Němcová
Večerníček, 2023, akryl, plátno, 55 x 50 cm
129 Pavel Šmíd
Ateliér II., 2023, olej, plátno, 50 x 35 cm
130 Klára Sedlo
Rostlina odjinud, 2023, olej, plátno, 60 x 50 cm
131 Pavel Šmíd
Model malířem, 2023, olej, plátno, 70 x 50 cm
132 Kamila Ženatá
Vesmírný les, 2023, akryl, plátno, 80 x 80 cm
133 Roman Křelina
Kytice, 2024, akryl, tempera, plátno, 80 x 80 cm
134 Barbora Němcová
Slepička, 2024, akryl, plátno, 150 x 100 cm
135 Roman Křelina
Schoulený chlapec, 2025, akryl, akvarel, plátno, 75 x 75 cm
136 MICL
Opice s citrónem, 2025, akryl, plátno, 45 x 60 cm
137 Klára Sedlo
Oko, 2025, olej, plátno, p. 20 cm
138 Alois Moravec
Nušič, 1915, tuš, papír, 15 x 20 cm
139 Jan Kojan
Krajina s jezerem, nedatováno, olej, papír, 30 x 54 cm
140 František Vobecký
Dívka s fialovými šaty, 40. léta, akvarel, tuš, papír, oboustranné, 44 x 31,5 cm
141 František Emler
Letní kytice, 1944, tuš, kvaš, papír, 65 x 50 cm
142 Antonín Procházka
Madona s dítětem, nedatováno, tuš, kvaš, papír, 42 x 29 cm
143 František Hřivna
Letní motiv, 1944, akvarel, papír, 34,2 x 48 cm
144 František Vobecký
Pohled na Staré Město, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 30 x 44 cm
145 Ladislav Jalůvka
Důležitý hovor, 1957, kombinovaná technika, papír, 26,7 x 24,3 cm
146 Jiří Balcar
Krajina, 50. léta, tuš, papír, 31 x 44 cm
147 Stanislav Ježek
Venezia, 1961, fix, papír, 33 x 45 cm
148 Alois Moravec
Nová země, 1962, tuš, papír, 25 x 20 cm
149 Miroslav Tichý
V noční košilce, 60. - 80. léta, pastel, fix, tužka, papír, 20,5 x 12,6 cm
150 Ján Želibský
Předměstí, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 30,2 x 42 cm
151 Alois Moravec
Nová země, 1962, tuš, papír, 25,1 x 20,3 cm
152 Miroslav Tichý
Dáma u stolu, 60. - 80. léta, tuš, papír, oboustranné, 41,7 x 30 cm
153 Ladislav Jalůvka
Motiv u Seiny, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 24,5 x 12,3 cm
154 Alois Moravec
Nová země, 1962, tuš, papír, 25,9 x 17,9 cm
155 Miroslav Tichý
Portrét ženy, 60. - 80. léta, akvarel, tuš, papír, 29,2 x 21,9 cm
156 Alois Moravec
Šumava, nedatováno, dřevoryt, papír, 10,5 x 31 cm
157 Jaroslav Blažek
Lyry, 1967, kvaš, akvarel, tuš, papír, 42 x 29 cm
158 Miroslav Tichý
Bez ostychu, 60. - 80. léta, akvarel, tuš, papír, 28 x 13 cm
159 Alois Moravec
Rozprava, nedatováno, tuš, běloba, papír, 21,1 x 30,1 cm
160 Jan Brychta
Šašek na rybě, 1967, olej, papír, 42,5 x 47 cm
161 Miroslav Tichý
V pohybu, 60. - 80. léta, tuš, papír, oboustranné, 41,7 x 29,3 cm
162 Jiří Balcar
Kompozice, 60. léta, akvarel, papír, 14,5 x 10,6 cm
163 Ivan Gruber
Domky, 1967, tempera, karton, 43 x 62 cm
164 Andrej Bělocvětov
Tanec, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 35 x 19,7 cm
165 Juraj Meliš
Rútiací sa jeseň, 1970, kombinovaná technika, papír, 60 x 40 cm
166 Jiří Chadima
Pražské siluety, 1971, kombinovaná technika, papír, 20,6 x 50 cm
167 Juraj Meliš
Ploty, nedatováno, akvarel, tuš, papír, 61 x 43 cm
168 Karel Souček
Dívka, 1973, akvarel, tuš, papír, 60 x 40 cm
169 Jaroslav Grus
Cesta ve vsi, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 59 x 86,5 cm
170 Josef Kábrt
Svatební košile, 1978, slída, 40 x 29,5 cm
171 Ota Janeček
Hlava, 1985, kombinovaná technika, papír, 22 x 18,2 cm
172 Inge Kosková
Krajina, 1985, tuš, papír, 48,3 x 32,6 cm
173 Rudolf Němec
Bez názvu, 1985, kombinovaná technika, papír, 61,7 x 42,6 cm
174 Jaroslav Grus
Kupky sena, nedatováno, kombinovaná technika, papír, 64,5 x 97,2 cm
175 Ota Janeček
Hlava raubíře, 1986, kombinovaná technika, papír, 23 x 19 cm
176 Ladislav Jalůvka
Na dvoře, 1987, kombinovaná technika, papír, 17,5 x 20,7 cm
177 Rudolf Riedelbauch
Bez názvu, 1987, kombinovaná technika, papír, 27,5 x 37 cm
178 Zbyšek Sion
Křik, 1990, akvarel, tuš, papír, 27,2 x 19,3 cm
179 Ivan Komárek
Milostné pnutí, 1991, tužka, papír, 21 x 30 cm
180 Jaroslav Klápště
Byla to náramná hra, 1992, uhel, papír, 62 x 44 cm
181 Pavel Mühlbauer
Krajina, 1992, akvarel, papír, 31 x 28,7 cm
182 Adolf Born
Dámy v kloboučnictví, nedatováno, akvarel, tuš, fólie, sponky, 28 x 44,2 cm
183 Pavel Mühlbauer
Krajina, 1993, akvarel, papír, 30 x 28,7 cm
184 Ivan Komárek
Čichové vjemy, 1994, kombinovaná technika, papír, 23 x 34 cm
185 Vlado Popovič
Premena, 1995, kombinovaná technika, papír, 70 x 70 cm
186 Marie Plotěná
Spící spojenci, 1995, kombinovaná technika, papír, 27,2 x 46 cm
187 Vlado Popovič
Oko, 1995, kombinovaná technika, papír, 72 x 101 cm
188 Jaroslav Vožniak
Červánky, 1995, lité laky, papír, 34 x 48 cm
189 Karel Vysušil
Kompozice I., 1995, akvarel, tuš, koláž, papír, 20 x 12 cm
190 Kamila Veronika Planerová
Regenbogen, nedatováno, pastel, papír, 40,5 x 60,7 cm
191 Karel Vysušil
Kompozice II., 1995, akvarel, tuš, koláž, papír, 23 x 11 cm
192 Krištof Kintera
Recorded, 1996, akryl, papír, 41,5 x 58 cm
193 Miroslav Koval
Bez názvu, 1999, tuš, papír, 18,4 x 13,1 cm
194 Jaroslav Vožniak
Kompozice, 1999, lité laky, papír, 30 x 44 cm
195 Otto Placht
Embundo I., 2000, kombinovaná technika, papír, 50 x 65 cm
196 Miroslav Koval
Bez názvu, 2006, tuš, papír, 16 x 11,7 cm
197 Veronika Drahotová
Going Home, 2002, pastel, fix, tužka, perforace, papír, 48,7 x 63,5 cn
198 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 20,9 x 14,6 cm
199 Jaroslav Vožniak
Kompozice, 2002, lité laky, papír, 60 x 42 cm
200 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 20,6 x 14,1 cm
201 Martin Šárovec
Akt, 2003, akryl, papír, plátno, 200 x 110 cm
202 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 19,5 x 12,7 cm
203 Ivan Komárek
Stínohra, 2004, koláž, kresba, papír, 70 x 100 cm
204 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 18,6 x 13 cm
205 Autor nezařazen
Ráj, 2009, tužka na papíře, 70 x 50 cm
206 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 18,7 x 12,7 cm
207 Bořek Šipek
Shattered Shaskeles, Návrh na vázu, 2015, kombinovaná technika, papír, 100 x 70 cm
208 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 17 x 12,6 cm
209 Jiří Kačer
Bez názvu, 2021, frotáž, grafit, papír, 40 x 30 cm
210 Miroslav Koval
Bez názvu, 2010, tuš, papír, 21 x 14 cm
211 Karl Würbs
Olmutz von der Ostseite, nedatováno, mědirytina, 11,5 x 16,5 cm
212 Simon André Krausz
Le Moulin, 1873, lept, 13,6 x 15,6 cm
213 Leon Gauchen
Berkeisen, nedatováno, lept, 11 x 11 cm
214 Vojtěch Preissig
Konvolut, 3 ks, 1897, 1915, 1921, dřevoryt, různé formáty
215 Jan Konůpek
Milosrdný samaritán, 1915, linoryt, 23 x 17 cm
216 Vlastislav Hofman
F. M. Dostojevský, Dvojník, 8 ks, 1916 - 1917, offset, 47 x 32 cm
217 Karel Vik
Vzpomínka na den osvobození, 1918, dřevoryt, 40 x 34,7 cm
218 Vlastislav Hofman
Hlava, nedatováno, dřevoryt, 41 x 32 cm
219 Jaroslav Vodrážka
Jan Hus, 1926, dřevoryt, 44 x 35,7 cm
220 Vlastislav Hofman
221 Václav Fiala
Ogasawara, Erupce, 1928, dřevoryt, 16 x 11,6 cm
222 Vlastislav Hofman
223 Václav Špála
Zátiší s ovocem, nedatováno, linoryt, 21,5 x 26,2 cm
224 Max Švabinský
Profesor Drtina, nedatováno, litografie, 33 x 27 cm
225 Václav Fiala
Ogasawara, 1928, dřevoryt, 16 x 11,6 cm
226 Vlastislav Hofman
227 Josef Istler
Postava, 1945, akvatinta, lept, 24,2 x 9,8 cm
228 František Muzika
Larva, 1946, dřevořez, 18,7 x 8 cm
229 Karel Svolinský
Květiny, nedatováno, offset, 27 x 22 cm
230 Vladimír Tesař
Střelnice III., 1960, dřevoryt, kolorováno, 40 x 30 cm
231 Marc Chagall
Milenci, 1962 - 1968, litografie, 32 x 24 cm
232 Jiří Šindler
Kaligrafie, nedatováno, dřevoryt, 19,7 x 12,3 cm
233 Jan Rambousek
Žena a pes, nedatováno, litografie, 25 x 11 cm
234 Antonín Majer
Jaro, nedatováno, dřevoryt, 34,5 x 31,5 cm
235 Jaroslav Vodrážka
Partyzání, 1964, litografie, 33,5 x 45,5 cm
236 Václav Fiala
Praha, nedatováno, litografie, 30 x 43 cm
237 Kamil Lhoták
Stroje pouště, 1970, suchá jehla, lept, 8 x 6 cm
238 Jan Bauch
Francois Villon, 1972, litografie, 41 x 28 cm
239 Andy Warhol
Mobilgas, nedatováno, litoofset, 25,3 x 24,4 cm
240 Jaroslav Vožniak
Tváře, 1972, suchá jehla, 42 x 54 cm
241 Autor nezařazen
Krasobruslení, 1974, litografie, 27 x 37 cm
242 Miroslav Šnajdr
Deska II., 60. léta, lept, 17,5 x 13,5 cm
243 Autor nezařazen
Dámy hrají hokej, 1975, litografie, 23,5 x 29 cm
244 Rudolf Riedelbauch
Trojice v Míru, 1976, litografie, 50,5 x 35 cm
245 Autor nezařazen
Linky plné napětí, nedatováno, linoryt, 14,9 x 8,4 cm
246 Cyril Bouda
Růže, nedatováno, suchá jehla, 9,8 x 3,5 cm
247 Miroslav Tichý
Suchá vrba, 60. - 80. léta, monotyp, 29 x 20,8 cm
248 Jiří Švengsbír
Praha, dům č. 77, 1976, ocelorytina, 16,2 x 8,8 cm
249 Milan Kunc
Klaun, 1978, digitální tisk, 50,2 x 75 cm
250 Autor nezařazen
MDŽ, 1979, litografie, 23 x 23 cm
251 Václav Pokorný
Rozhovor, nedatováno, akvatinta, 15,6 x 10 cm
252 Miroslav Tichý
New York, 60. - 80. léta, monotyp, 21 x 16,9 cm
253 Cyril Chramosta
Podhradí, 1980, litografie, 21,5 x 37 cm
254 Josef Jíra
Pohled z okna, nedatováno, suchá jehla, lept, kolorováno, 12 x 9,3 cm
255 Dimitrij Kadrnožka
Květ, 1980, litografie, 19,1 x 13,2 cm
256 F. Loef
Cesta u pobřeží, 1982, litografie, 24 x 45,7 cm
257 Dimitrij Kadrnožka
Věž, 1986, litografie, 16 x 12,5 cm
258 Milan Ressel
Květ, nedatováno, litografie, 20,5 x 9,5 cm
259 Miroslav Tichý
Diana, 60. - 80. léta, monotyp, 25,7 x 9,6 cm
260 Dimitrij Kadrnožka
Nábřeží, 1986, litografie, 13 x 8,5 cm
261 Jan Hladík
Vyhnání, 1987, suchá jehla, lept, 30 x 39,3 cm
262 Antonín Lukavský
Posezení, 1988, suchá jehla, lept, 24 x 20,6 cm
263 Ivan Komárek
Letní den, 1989, litografie, 32 x 43 cm
264 Josef Liesler
Tajemná postava, 1990, litografie, 23 x 33 cm
265 Antonín Kaderka
Situace prostoru, 1991, litografie, 45,5 x 30,1 cm
266 Alena Antonová
Dívka s psíkem, 1992, lept, kolorováno, 5,8 x 9,9 cm
267 Jiří Kolář
Vrstvení motýlů, nedatováno, offset, 27 x 22,3 cm
268 Antonín Kaderka
Situace prostoru, 1993, linoryt, 26 x 33,2 cm
269 Jaroslav Klápště
Srdce zasažené, 1993, suchá jehla, lept, 6,5 x 9,8 cm
270 Dimitrij Kadrnožka
Strom, 1994, litografie, 17 x 9 cm
271 Adolf Born
Pištec, nedatováno, offset, 24 x 26,5 cm
272 Jaroslav Klápště
Jak nahoře, tak dole, 1995, suchá jehla, lept, 12,9 x 9,2 cm
273 Adolf Born
Ezop, nedatováno, offset, 35 x 26 cm
274 Jaroslav Klápště
Číslo osudu, 1997, suchá jehla, lept, 7,8 x 11,9 cm
275 Adolf Born
Rudolf II., nedatováno, offset, 34 x 26 cm
276 Jaroslav Klápště
Lehký krok, 1998, suchá jehla, lept, 11,8 x 7,9 cm
277 Oldřich Kulhánek
Pád, 2003, litografie, 61 x 45 cm
278 Veronika Drahotová
Katedrála, 2000, digitální tisk, deska, 40 x 51 cm
279 Oldřich Kulhánek
Sv. Václav, 2010, litografie, 17 x 11 cm
280 Anežka Hošková
Woodoo, 2014, serigrafie, 50 x 36 cm
281 Pasta Oner
The only way out is through, 2025, serigrafie, 65,5 x 46 cm
282 Krištof Kintera
Vykouk, 2021, serigrafie, 29,5 x 21 cm
283 Pasta Oner
Don't grow up it's a trap, 2025, serigrafie, 44,8 x 65,5 cm