Oboustranný pohár
070

Bořek Šípek (1949 - 2016)

Oboustranný pohár, nedatováno

sklo čiré, hutně tvarované | v. 31,5 cm | sign. Bořek Šípek, opatřeno nálepkou, sklárna Ajeto, Lindava u Nového Boru

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

SKLO A KERAMIKA