Stéla
012

Miloslav Klinger (1922 - 1999)

Stéla, 1976

unikát, sklo čiré se zatavenými fragmenty skla barevného, leštěné | v. 49 cm | sign. Klinger 76, ateliér autora

Ricke, str. 205, srovnání, 2005

PROVENIENCE
Dílo pochází ze soukromé sbírky akademického sochaře a sklářského výtvarníka

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč

SKLO A KERAMIKA