Nádoba
016

Oldřich Plíva (1946)

Nádoba, nedatováno

sklo uranové, broušené a leštěné | v. 28 cm, p. 25 cm | sign. Oldřich Plíva, autorská práce, sklárna Nový Bor

PROVENIENCE
Dílo pochází ze soukromé sbírky akademického sochaře a sklářského výtvarníka

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč

SKLO A KERAMIKA