Svícen
020

Václav Hanuš (1924 - 2009)

Svícen, nedatováno

sklo čiré, lisované, leštěné | v. 19,5 cm | sign. V. Hanuš, model č. 28037, Jablonecké sklárny, Desná

Glass Review 23/1968, č. 4, str. 136, obr. 4, Rapid, Praha, 1968; Glass Review 23/1968, č. 8, str. 280, obr. 3, Rapid, Praha, 1968; Glass Review 28/1973, č. 3, str. 12, obr. 21, Rapid, Praha, 1973

PROVENIENCE
Dílo pochází ze soukromé sbírky akademického sochaře a sklářského výtvarníka

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč

SKLO A KERAMIKA