Váza
048

Josef Pravec (1928)

Váza, kolem roku 1972

sklo čiré, boušené a matované | v. 25,5 cm | sign. Pravec, autorská práce, Sklárny Bohemia, závod 3, provoz Úsobí

Glass Review 27/1972, č. 3, str. 289-320, obr. na str. 308, Rapid, Praha, 1972

PROVENIENCE
Dílo pochází ze soukromé sbírky akademického sochaře a sklářského výtvarníka

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč

SKLO A KERAMIKA