Ryba
078

Milan Průša

Ryba, nedatováno

sklo čiré se sklem modrým a světle zelenými nálepy | v. 21 cm | sign. Milan Průša, Železný Brod

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč

SKLO A KERAMIKA