Váza
079

Jan Exnar (1951)

Váza, nedatováno

sklo kobaltové s vnitřní pasáží podjatou sklem oranžovým, hutně tvarované | v. 10,5 cm; p. 12 cm | sign. Jan Exnar, opatřeno nálepkou Sklárna Beránek, Hand made

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč

SKLO A KERAMIKA