Velký artdecový květináč
103

Autor nezařazen

Velký artdecový květináč, po roce 1900

glazovaná keramika s geometrickým lomeným ornamentem, perleťový efekt, černá aplikace a lemování, milimetrový oťuk na horním okraji, centimetrový na podstavě, opravitelné | v. 21 cm, p. 31 cm | sign. dole M.

PROVENIENCE
Dílo pochází ze soukromé sbírky akademického sochaře a sklářského výtvarníka

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč

SKLO A KERAMIKA