Vázičky, 2 ks
107

Jitka Sladká-Budínská (1950)

Vázičky, 2 ks, nedatováno

autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 9 cm | sign. Sladká, ateliér autorky

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč

SKLO A KERAMIKA