Vázy, 2 ks
110

Jitka Sladká-Budínská (1950)

Vázy, 2 ks, nedatováno

autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 22,5 cm | sign. Sladká, ateliér autorky

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč

SKLO A KERAMIKA