Váza
112

Jitka Sladká-Budínská (1950)

Váza, nedatováno

autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 9,5 x 15 cm | sign. Sladká, ateliér autorky

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč

SKLO A KERAMIKA