<x
Dóza
116

Jitka Sladká-Budínská (1950)

Dóza, nedatováno

autorská práce, porcelán s dekorem tvořeným glazurou a zlacením na glazuře | 7,5 x 9 cm | sign. Sladká, ateliér autorky

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč

SKLO A KERAMIKA