autorská práce, porcelán s dekorem tvořeným glazurou a zlacením na glazuře | 7,5 x 9 cm | sign. Sladká, ateliér autorky
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
Po přihlášení můžete dražit ❤️
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
8. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
od 16 h
porcelán, motivy významných německých staveb | v. 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
glazovaná keramika s geometrickým lomeným ornamentem, perleťový efekt, černá aplikace a lemování, milimetrový oťuk na horním okraji, centimetrový na podstavě, opravitelné | v. 21 cm, p. 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán s plastickými nálepy a zlacením na glazuře | v. 17 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 8 cm - 2,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
autorská práce, porcelán s dekorem tvořeným glazurou a zlacením na glazuře | v. 17,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán s plastickým dekorem a zlacením na glazuře | 7 x 17 cm a 12, 5 x 12,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 6,5 x 8 cm; 6 x 8 cm; p. 9,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 6,5 x 9,5 cm; 3 x 9,3 cm; 11,5 x 13,5 cm; p. 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 9,5 x 15 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 13,7 x 20 cm a 16,5 x 17,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | 12 x 8 cm a v. 15,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
autorská práce, glazovaný porcelán dekorovaný barvami pod blazurou a zlacením na glazuře | v. 27,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
autorská práce, porcelán s dekorem tvořeným glazurou a zlacením na glazuře | 7,5 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116