bronz | v. 71,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč
olej na plátně | 65 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 80 000 Kč
olej, akvarel a kvaš na papíře | 37,8 x 25,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
007
019
138