tužka na papíře, mírně poškozeno | 88,5 x 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 100 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
litografie | 55 x 44 cm | 16/64
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
140
142
236