Dělení čtverců
008

Jan Kubíček (1927 - 2013)

Dělení čtverců, 1969

akryl a serigrafie na papíře | 45 x 44 cm | sign. Jan Kubíček 1969 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč