Kontinuální válec
010

Vladislav Mirvald (1921 - 2003)

Kontinuální válec, 1973

tuš na papíře | 57 x 47 cm | sign. vzadu Vl. Mirvald 1973 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 92 000 Kč