Podmnožiny světa
013

Karel Malich (1924 - 2019)

Podmnožiny světa, 1976

akryl, pastel a tužka na papíře | 59,5 x 42 cm | sign. vzadu K. Malich 1976 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 83 000 Kč