Řez
017

František Vízner (1936 - 2011)

Řez, 1978

uhel na papíře | 55 x 34 cm | sign. F. Vízner 1978 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč