Muž a město
021

Antonín Málek (1937)

Muž a město, 1985

akryl na plátně | 65 x 51 cm | sign. Málek 85 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč