Krajina
027

Ivan Ouhel (1945)

Krajina, 1995

olej, akryl a pastel na kartonu | 99,5 x 70 cm | sign. I. Ouhel 95 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč