Hledání rovnováhy
037

Antonín Střížek (1959)

Hledání rovnováhy, 2006

olej na plátně | 70 x 70 cm | sign. Antonín Střížek 2006

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč